20 marzec 2015, piątek

O NAS

KLUB SPORTOWY FFA WARSZAWA

KS FFA
KS FFA


Klub Sportowy FFA powstał w 2010 roku. Jego założycielami są Grzegorz Faberski i Marcin Korkuć. Początkowo klub funkcjonował pod nazwą Fun Football Academy, w ramach której realizowana była kampania i nowatorski program  „Klasa Małego Piłkarza” oraz "Rodzic Moim Trenerem".  Przeznaczony był on tylko dla dzieci w wieku przedszkolnym, jednak wraz z upływem czasu i rozwojem oraz wyszkoleniem pierwszych adeptów akademia została w 2014 roku  przekształcona   w Klub Sportowy.

Głównym celem jego działania jest dalsze szkolenie i opracowywanie programu szkoleniowego do 16 roku życia. Chcemy stworzyć dzieciom możliwości nabycia umiejętności zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych już  od najmłodszych lat. Obecnie nasz Klub prowadzi swoją działalność i ośrodki treningowe na terenie całej Warszawy i okolic, zapewniając jak najlepsze warunki oraz bazy treningowe. Tym samym dajemy możliwość brania udziału w zajęciach dzieciom i młodzieży z różnych dzielnic.


Marcin Korkuć i Grzegorz Faberski
ZAŁOŻYCIELE:
MARCIN KORKUĆ I GRZEGORZ FABERSKI


KS FFA nie prowadzi selekcji. Dajemy szansę rozbudzenia zainteresowania sportem wszystkim chętnym, bez względu na płeć czy poziom sprawności fizycznej.  Misją Klubu jest rozpowszechnianie pasji do piłki nożnej i propagowanie wiedzy naszych doświadczonych trenerów. Staramy się regularnie brać udział w najważniejszych wydarzeniach dotyczących piłki nożnej dzieci i młodzieży. Na co dzień inicjujemy zmiany w naszym otoczeniu zmierzające do ciągłego rozwoju tej gry zespołowej.

Nasze drużyny występują w rozgrywkach ligowych z ramienia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, bierzemy udział w licznych turniejach krajowych i zagranicznych. Co roku zawodnicy naszego Klubu wyjeżdżają na zgrupowania szkoleniowe, zarówno w lato jak i w zimę. Dla naszych najmłodszych piłkarzy oraz ich rodzin organizujemy rodzinne wyjazdy, na których trenerzy dbają o fizyczną sprawność dzieci i dorosłych.


 
FFA
Zakochaj się w Warszawie