ROZGRYWKI

ROZGRYWKI

Tutaj znajdziecie informacje o udziale i organizacji różnego rodzaju rozgrywek ligowych, turniejowych,
wewnętrznych czy towarzyskich.

WIĘCEJ »

GALERIA

NASZE GALERIE

Zobacz listę naszych galerii zdjęć.

WIĘCEJ »

DOŁĄCZ DO NAS

DOŁĄCZ DO NAS

Fun Football Academy serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach szkoleniowych i wspólnych sportowych zabawach z piłką nożną chłopców i dziewczynki urodzonych w latach 2005 – 2012.

WIĘCEJ »

2006

U-14 GRUPA GRUPA SZKOLENIOWA

Skład drużyny

Maksymilian Krzyśkow

Maksymilian Krzyśkow

Maksymilian Jesionek

Maksymilian Jesionek

Piotr Witczak

Piotr Witczak

Marcel Manikowski

Marcel Manikowski

Łukasz Gerek

Łukasz Gerek

Kamil Parafiniuk

Kamil Parafiniuk

Oliwier Bzdek

Oliwier Bzdek

Krzysztof Spychała

Krzysztof Spychała

Bartosz Krzyżanowski

Bartosz Krzyżanowski

Max Koj

Max Koj

Kacper Zagoździński

Kacper Zagoździński

Mikołaj Goławski

Mikołaj Goławski

Jan Faberski

Jan Faberski

Tomasz Wieczorek

Tomasz Wieczorek

Bartosz Plak

Bartosz Plak

Oliwier Gryżewski

Oliwier Gryżewski

Mateusz Olejniczak

Mateusz Olejniczak

Jakub Kozdroń

Jakub Kozdroń

Sztab szkoleniowy

Marcin Korkuć

Harmonogram zajęć


HARMONOGRAM ZAJĘĆ SZKOLENIOWYCH - do 30.07.2019

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

WTOREK

18.00 - 19.30  KP POLONIA WARSZAWA 
KONWIKTORSKA 6
CZWARTEK 18.00 - 19.30 
KP POLONIA WARSZAWA KONWIKTORSKA 6

Informacje


 

Wydarzenia

Pogoń Siedlce - FFA 2006

data: 19.10.2019 godz: 15:15:00 - 19.10.2019 godz: 17:15:00

Miejsce: Stadion ROSRRiT Siedlce ul.Jana Pawła II 6

pokaż więcej informacji pokaż powołanych zawodników

Pogoń Siedlce - FFA 2006
Powołani zawodnicy
Maksymilian Krzyśkow

Maksymilian Krzyśkow

Maksymilian Jesionek

Maksymilian Jesionek

Piotr Witczak

Piotr Witczak

Kamil Parafiniuk

Kamil Parafiniuk

Bartosz Krzyżanowski

Bartosz Krzyżanowski

Max Koj

Max Koj

Kacper Zagoździński

Kacper Zagoździński

Mikołaj Goławski

Mikołaj Goławski

Jan Faberski

Jan Faberski

Tomasz Wieczorek

Tomasz Wieczorek

Bartosz Plak

Bartosz Plak

Oliwier Gryżewski

Oliwier Gryżewski

Mateusz Olejniczak

Mateusz Olejniczak

Jakub Kozdroń

Jakub Kozdroń

Liga MZPN FFA2005.

data: 19.10.2019 godz: 10:00:00 - 19.10.2019 godz: 12:00:00

Miejsce: Kobyłka ul.Napoleona 2

pokaż więcej informacji pokaż powołanych zawodników

19.10.2019 sobota o godzinie 10:00 mecz ligowy z drużyną Wicher Kobyłka.
Zbiórka powołanych zawodników o 9:15 na boisku w Kobyłce ul. Napoleona 2.
Zabieramy ze sobą
-dresy klubowe
-białe stroje meczowe
-rzeczy pod prysznic
-legitymacje
-obuwie do gry na sztucznej nawierzchni
W razie nieobecności proszę o informacje do trenera.
Powołani zawodnicy
Marcel Manikowski

Marcel Manikowski

Oliwier Bzdek

Oliwier Bzdek

Krzysztof Spychała

Krzysztof Spychała

FFA
Zakochaj się w Warszawie